Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Скарлет Јохансон доби ѕвезда на Булеварот на славните

Скарлет Јохансон доби ѕвезда на Булеварот на славните

SHARE

Скарлет Јохансон го привлече целото внимание кон себе во тесното здолниште  кое го облекла за многу важен момент.

Имено, русокосата актерка ја доби својата ѕвезда на познатата Улица на славните.

За посебната прилика, Скарлет облекла тесно здолниште и блуза која заедно со фризурата и чевлите потсетуваше на модата од педесетите.

И здолништето и блузата имаат црна подлога и истакнати принтови во различни верзии. Додека на прозирната блуза имало ситни цветови, на здолништето имало квадратчиња.

Тесниот крој ги истакна нејзините познати облини, а црвените чевли со високи потпетици и подигнатата коса уште повеќе го нагласиле нејзиниот сексапил.

Скарлет Јохансон на доделувањето на ѕвездата позираше со задоволство, а во говорот им се заблагодарила на пријателите, семејството, колегите и фановите за поддршката.

РЕКЛАМИ:
Loading...