Home ЗАБАВА Tv + Reality Скопјанката повторно неверојатна: Судиите на „Ѕвездичките на Пинк“ воодушевени (видео)

Скопјанката повторно неверојатна: Судиите на „Ѕвездичките на Пинк“ воодушевени (видео)

SHARE

13-годишната Мина Блажев од Скопје воодушеви со нејзиниот настап на музичкото шоу „Ѕвездичките на Пинк“, каде настапи со „Something’s gotta hold me on”.

Со својата неверојатна изведба доби само пофални зборови од сите членови на жирито и директно се пласира во третиот круг.

Погледнете го настапот на нашата Мина


Mina Blažev – Something's got a hold on me by PinkoveZvezde

РЕКЛАМИ:
Loading...