Home INFO Скромни почетоци: Ова е првата фотографија на Јелена Карлеуша на Инстаграм

Скромни почетоци: Ова е првата фотографија на Јелена Карлеуша на Инстаграм

реклама:hotel PREMIER

Јелена Карлеуша е особено популарна на социјалните мрежи.
Нејзиниот Инстаграм профил го следат над 2 милиони фанови. Пејачката најчесто објавува провокативни фотографии, каде во преден план се нејзините беспрекорни облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Но како почна Инстаграм приказната на српската дива?

Сликата подолу е нејзината прва фотографија споделена на Инстаграм.

Таа сподели како нејзините ќерки Атина и Ника уживаат во базен и напиша: „Моето сè!“.

Цела деценија поминаа од нејзината прва објава на Инстаграм. Ника и Атина се променети и пораснати, а Јелена, таа од ден во ден е поубава, помодерна и попровокативна!

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------