Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Слушнете ја новата песна на Еминем и Бијонсе (видео)

Слушнете ја новата песна на Еминем и Бијонсе (видео)

SHARE

Еминем се враќа на музичката сцена со синглот „Walk On Water“ кој е во соработка со Бијонсе.

Со оваа песна раперот го најавува долгоочекуваното музичко продолжение, кое доаѓа по четири години, односно „The Marshall Mathers LP 2“.

Слушнете го новиот сингл на Еминем и Бијонсе.

РЕКЛАМИ: ---