Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Снаата не се враќа! Северина повторно си игра со живците на Коиќ,...

Снаата не се враќа! Северина повторно си игра со живците на Коиќ, бракот на конец

15
реклама:Лето во Банско

Дека ситуацијата во бракот на Северина и Игор не е сјајна говорат и последните информации од извори блиски до парот дека Игор нема намера повеќе да се враќа во Хрватска, а со оглед на тоа дека Северина веќе неколку месеци е таму очигледно дека и таа нема да се врати во Белград.

Дека кризата во бракот е сериозна е и ситуацијата на славата во домот на Кеба каде што снаат Северина не се појавила а разочарувањето кај Коиќ било најголемо што таа не дошла ниту на неговиот концерт.

Изгледа прашање на време е кога разводот ќе се случи со оглед на тоа дека веќе неколку месеци парот не живее заедно велат извори за медиумите.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------