Home ШОУ БИЗз Балкан Со која балканска ѕвезда Елена Ристеска пиеше кафе!?

Со која балканска ѕвезда Елена Ристеска пиеше кафе!?

SHARE

Дарко Димитров моментално работи на новиот албум на Емина Јаховиќ, па пејачката често може да ја видиме во негово друштво, најчесто во работна атмосфера во студио.

Но, освен со Дарко, пејачката се дружеше и со Елена Ристеска.

Пејачките се сретнаа во Белград, и нормално не издржаа, а да не објават селфи.

Емина и Елена решија да се забавуваат и објавија видео на кое тие две се коали.

Како изгледа, погледнете.