Home INFO Со пенис против брчки! Актерката ја откри тајната на својот младешки изглед...

Со пенис против брчки! Актерката ја откри тајната на својот младешки изглед и ја шокираше јавноста! (ВИДЕО)

SHARE

Актерката Сандра Булок воодушевува со својата појава. Во шоуто на познатата Елен, Булок ја откри тајната на нејзиното младешко лице.
Неверојатно но вистинито, таа го негува своето лице со серум направен од кожа од пенис од корејски новороденчиња.За овој третман дознала од својата колешка Кејт Бланшет.
Сандра опишала како изгледа третманот:
“Можете да го ставите на било кој дел од лицето, го внесувате во порите. На почетокот овој третман го нарекував “пенис-лице”, но кога ќе видите како делува, веднаш ќе истрчате кај вашиот козметичар и ќе побарате пенис”- се пошегувала актерката.

РЕКЛАМИ: ---