Со разголеното тетвирано момче Дара Бубамара го покажа својот украсен дом (фото)

Празнична атмосвера завладеа и во домот на фолк пејачката Дара Бубамара, која продолжува да ги шокира сите малку со своите секси фотки малку со контраверзната врска со младото момче. Овој пат на социјалните мрежи сподели фотографија од својот украсен дом но и голо момче со кое најверојатно ќе ги помине овие празници, со оглед на … Continue reading Со разголеното тетвирано момче Дара Бубамара го покажа својот украсен дом (фото)