Home ШОУ БИЗз Балкан Со ретро фотка Тијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на сопругот

Со ретро фотка Тијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на сопругот

SHARE

Тијана Дапчевиќ преку социјалните мрежи му го честита роденденот на сопругот Милан.

Таа на Инстаграм објави ретро фотографија на која со Милан одмараат на Копаоник, а под која напиша емотивна порака.

Среќен ти роденден љубов моја најголема, да си здрав, среќен и спокоен, и да ти се исполнат сите желби, те сакам“.

Тијана со години е во брак со Милан со кого го има синот Вук.