Home ШОУ БИЗз Балкан Со цуцла во устата: Сека Алексиќ му ја „украде“ играчката на Јаков

Со цуцла во устата: Сека Алексиќ му ја „украде“ играчката на Јаков

SHARE

Сека Алексиќ е посветена мајка и целото слободно време го поминува со својот син Јаков.

И додека тие двајца уживаа во прошетка во природа, пејачката ја покажа својата забавна страна и му ја „украде“ цуцлата на Јаков.

Сека објави неколку фотографии од времето поминато со Јаков на кое се гледа дека навистина се забавуваат.