Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со „закачалки“ на градите Јелена Карлеуша прими вакцина (видео)

Со „закачалки“ на градите Јелена Карлеуша прими вакцина (видео)

15
реклама:Лето во Банско

Неколку дена по Цеца во пуктот за вакцинација во Белград вчера својата вакцина ја прими и Јелена Карлеуша.

Како и секое нејзино појавување со помпезности, стајлинзи и многу новинари околу неа предизвика големо внимание од присутните но и од медиумите.

Она што исто така го привлече вниманието беше нејзината маичка без прслук додека ја примаше дозата од каде што ѕиркаа нејзините гради за што доби многу коментари…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------