Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Сопругата на Џастин Тимберлејк и без шминка изгледа гламурозно

Сопругата на Џастин Тимберлејк и без шминка изгледа гламурозно

SHARE

Пејачот Џастин Тимберлејк и неговата сопруга, актерката ЏесикаБиел, минатата сабота се видени во Калифорнија, на вечера во познатиот ресторат Нобу.

Во многу опуштено издание, Џастин ги изненади фановите, што мораме да признаеме дека долго не сме го виделе, додека пак Џесика уште еднаш покажа дека и без грам шминка изгледа навистина совршено.

И додека нејзините холивудски колешки не можат да го замислат излегувањето во ресторант без шминка, Џесика веќе со години го практикува природниот изглед, кој одлично и прилега.

џастин и џесика

џастин и џесика

РЕКЛАМИ:
Loading...