Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругата на Канје Вест повторно речиси гола на улица, минувачите во шок...

Сопругата на Канје Вест повторно речиси гола на улица, минувачите во шок (фото)

реклама:G Natural

Бјанка Сенсори се врати на јавната сцена со провокативни модни комбинации.

Папараците ја уловија во италијанскиот град Прато заедно со сопругот Канје Вест.

Таа носеше бело боди кое покриваше само делови од нејзиното тело.

Оваа облека остави многу малку на имагинација, бидејќи не носеше гаќички или градник.

Овој избор на облека предизвика скандалозни реакции, особено поради фактот што беше среде бел ден.

Бјанка повторно привлече внимание со својот смел стил и избор на облека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------