Home ШОУ БИЗз Балкан Сораја откри колку пари потрошила на пластични операции

Сораја откри колку пари потрошила на пластични операции

1543
0
SHARE

Сораја во своето последно јавно појавување, изјави дека се кае за операциите кои ги направила, но и за сумата која ја има дадено за пластична хирургија.

Старлетата откри дека има повеќе од 4 операции, кои досега ја чинеле околу 25.000 евра.

„Точно не можам да пресметам колку пари сум дала. Ги зголемив градите и намалив носот. Девојките со големи усни личат на патки, па го извадив силиконот“, изјави Сорана за српски „24 сата“.

Сораја едноставно повеќе не личи на себе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here