Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Соседите во шок! Пукотници, расправии и хаос во домот на Дарко Лазиќ,...

Соседите во шок! Пукотници, расправии и хаос во домот на Дарко Лазиќ, сопругата си ги собрала парталите и го напуштила

реклама:Лето во Банско

Како што шпекулираат српските медиуми изгледа дека и вториот брак на фолкерот Дарко Лазиќ многу брзо ќе заврши.

Се почесто неговите соседи се сведоци на викотници и распавии во неговиот стан а неодамна чуле и истрел од огнено оружје кога во голема расправија со неговата сегашна жена Марина тој дури пукал со пиштол во телевизорот.

Несогласувањата се случувале затоа што Дарко излегувал од дома кога сакал, не се јавувал дури и по неколку дена на телефон и криел многу работи од сопругата.

Таа до сега му дала неколку шанси и заради синчето Алексеј го толерирала но дополнително и притисокот од медиумите како и сите информации поврзани со матни работи кои Дарко ги прави тајно, ја прелиле чашата и Марина го змала синчето и заминала од нивниот дом.

Дали ова ќе биде крај на уште еден брак за Дарко, времето ќе покаже…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------