Home ШОУ БИЗз Мак сцена Совршена кожа: Катарина Ивановска сподели селфи без грам шминка

Совршена кожа: Катарина Ивановска сподели селфи без грам шминка

SHARE

Катарина Ивановска по раѓањето на синот Вања му се врати на вежбањето и тоа беше првата фотографија која таа ја објави на социјалните мрежи.

Но, убавиот модел реши да сподели и фотографија на која нема грам шминка.

Лицето на Кики буквално е совршено, а таа е прекрасна.

#wednesday #boilinghot #june #cantstand the #heat

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on