Home ШОУ БИЗз Балкан „Совршено“ бикини: Јелена Карлеуша го покажа салото на стомакот

„Совршено“ бикини: Јелена Карлеуша го покажа салото на стомакот

4489
0
SHARE

Јелена Карлеуша на Инстаграм постојано објавува фотографии од нејзиното летување во Турција.

Пејачката е на уште еден семеен одмор, а последно ги израдува фановите со објави од јахта.

Сепак последното „стори“ кое го стави го истакна нејзиниот не толку совршен стомак.

На видеото се гледа заобленото стомаче на Карлеуша, односно нејзиното сало.

Инаку со вишокот килограми пејачката се бори веќе со месеци, иако тоа на нејзините слики на социјалните медиуми не се забележува.

Enjoy life ????????????☀️????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here