Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Спружена како сирена, Северина објави уште една фотка од Малдивите (фото)

Спружена како сирена, Северина објави уште една фотка од Малдивите (фото)

реклама:Лето во Банско

Веќе неколку дена хрватската пејачка Северина е на Малдивите а тоа го споделија и сите балкански портали откако таа објави фотка од таму со велосипед на плажа.

Денеска фановите добија уште една доза секси фотка од Севе како таа лежи на плажа во едноделно бикини во полн сјај, на што тие веднаш и вратија со лајкови и куп комплименти.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------