Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Србинките шекнаа по турскиот актер Џан Јаман додека тој уживаше во кафеана...

Србинките шекнаа по турскиот актер Џан Јаман додека тој уживаше во кафеана и низ белградските клубови (фото)

реклама:Лето во Банско

Турскиот актер Џан Јаман кој во моментов е во посета на Белград постојано го предизвикува вниманието каде и да се појави.

Па така по хаосот со обожавателкте на „Кнез Михајлова“ и напорниот ден, Џан продолжил да ужива во ноќниот живот.

Актерот бил забележан на вечера во една кафеана а потоа и низ неколку ноќни клубови каде што постојано бил следен од куп обожавателки кои сакале да се сликаат со него и да добјат афтограм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------