Home INFO Среќен роденден, Др.Симона Поповска!

Среќен роденден, Др.Симона Поповска!

реклама:4U PHARMA

Во раскошен амбиент,заедно со синчето и сопругот, пејачката Симона Поповска го прослави својот 30-ти роденден.

„Толку сум благодарна за патувањето со кое животот ме благослови. Исто така, сакам да ви заблагодарам на сите вас кој го правите уште поубаво. 30 години никогаш не изгледале подобро“, напиша таа во описот на роденденските фотографии на својот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------