Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Среќна и преубава: Бремената Ева Лонгорија ги остави сите без зборови

Среќна и преубава: Бремената Ева Лонгорија ги остави сите без зборови

SHARE

Ева Лонгорија се појави на церемонијата CDGA, каде ја доби улогата на презентерка на доделувањето на наградите за најдобрите костимографи во сферата на филмот и телевизијата.

42-годишната актерка блескаше со широка насмевка пред фоторепортерите облечена во нежна комбинација со сатенски фустан и складна наметка.

Ева е навистина прекрасна трудница.