Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Стјуардесите во шок! Со леб и паштета во бизнис класа, Марија Шерифовиќ...

Стјуардесите во шок! Со леб и паштета во бизнис класа, Марија Шерифовиќ летна за Лос Анџелес (видео)

реклама:G Natural

Откако започна пандемијата многу од пејачите започнаа да се занимаваат или да пробаат да се занимаваат со нешто ново во нивниот живот.

Исто и Марија Шерифовиќ со оглед на тоа дека има многу повеќе време и нема настапи и концерти веќе година дена реши да проба како е да си влогер и на својот Јутјуб канал, постојано објавува видеа од нејзиното секојдневие.

Она што последно таа го сподели со фановите беше видео како таа лета за Лос Анџелес каде што е нејзиниот втор дом и што прави додека патува во бизис класа.

Сите беа изненадени од она што Марија го направи додека леташе во авионот, таа извадила леб и паштета и решила да го скокне оброкот од авионот и да си го јаде своето јадење.

Како изгледа тоа видете од влогот на Марија…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------