Home INFO Стајлинг кој ќе сакате да го копирате: Цеца блесна во секси есенско...

Стајлинг кој ќе сакате да го копирате: Цеца блесна во секси есенско издание (фото)

реклама:Лето во Банско

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ оваа сезона е дел од жири комисијата на Ѕвездите на Гранд.

На снимањето на ова популарно музичко шоу, Цеца се појави со стајлинг кој ги воодушеви присутните.

Кожно мини здолниште, ниски чизми, предобар есенски стил за кој пејачката доби многу комплименти.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------