Home ШОУ БИЗз Балкан Стави крај на гласините: Маја Николиќ откри зошто Александра Радовиќ ги напушти...

Стави крај на гласините: Маја Николиќ откри зошто Александра Радовиќ ги напушти „Ѕвездите на Пинк“

88
0
SHARE

Пејачката Маја Николиќ конечно стави крај на гласините за нејзината наводна караница со колешката Александра Радовиќ.

Маја признала дека не ја видела Александра 16 години и дека таа никако не може да биде причината поради која Радовиќ го напуштила шоуто.

Таа исто така изјавила дека Радовиќ пеела пратечки вокали за фолк ѕвезди и дека била во врска со тапанар.

Николиќ исто така додала дека Александра уште одамна сакала да го напушти шоуто.

*
*

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here