Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Страсти на плажа: Пејачката се опушти со момчето во Италија

Страсти на плажа: Пејачката се опушти со момчето во Италија

SHARE

Ели Голдин моментално прави пауза од музичката сцена и е посветена на уживањето со своето момче.

Пејачката со Каспер Џоплинг е во Италија, поточно летува во Капри.

Папараците и таму ја следеа Ели Голдинг, па успеаа да ја фатат како разменува нежности на плажа.

Пејчката постојано се бакнуваше и допираше со момчето, едноставно не можеа да си одолеат еден на друг.

РЕКЛАМИ:
Loading...