Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Светот полуде: Бијонсе ја објави првата фотографија од близнаците

Светот полуде: Бијонсе ја објави првата фотографија од близнаците

SHARE

Бијонсе минатиот месец на свет ги донесе близнаците, кои вешто беа скриени од јавноста како и целото породување на ѕвездата.

Сепак пејачката денес реши да направи хаос на социјлните мрежи и на Инстаграм ја објави првата фотографија од бебињата.

Сер и Рими се наоѓаат во рацете на Бијонсе која позира во цветен фустан, додека целата атмосфера е во тој тон.

Sir Carter and Rumi 1 month today. ????????❤️????????????????????????????????????????

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Да се потсетиме, пејачката на овој начин ја објави и втората бременост!