Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Свршеницата на Роналдо во реално шоу, Георгина потпиша милионски договор со „Netflix“

Свршеницата на Роналдо во реално шоу, Георгина потпиша милионски договор со „Netflix“

реклама:ХитКујна канал

Свршеницата на најдобриот светски фудбалер Роналдо благодарение на популарноста од својот маж постојано добива понуди од разни модни компании и дизајнерски куќи за соработка за чиј што ангажман добива милионски суми.

Георгина Родригез знае како да ја искористи славата па постојано заработува од најразлични кампањи.

Со еден милионски договор Георгина се пофали на својот Инстаграм профил каде што заедно со „Нетфлкс“ договорила соработка за снимање на реално шоу.

Сеуште не е познато дали само убавицата ќе се појавува во шоуто или целото нејзино семејство вклучувајки го и Роналдо, но тоа ќе го дознаеме наскоро…

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“