Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Таа е една од најубавите актерки: Џесика Алба објави селфи без и...

Таа е една од најубавите актерки: Џесика Алба објави селфи без и со шминка

1617
0
SHARE

Џесика Алба е една од омилените холивудски актерки токму поради својот природен изглед и кариерата која не се темели на скандали.

Убавата актерка која е бремена по трет пат, се појави на хуманитарното случување „Baby2Baby Gala“, на кое се собираа средства за купување на основните работи за бебиња од сиромашни семејства.

Џесика која блесна на црвениот тепих, уште еднаш со својата убавина ги шокираше сите.

Таа на Инстаграм објави фотографија пред и потоа.

И покрај тоа што Џесика изгледаше фантастично, на фановите сепак повеќе им се допадна без шминка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here