Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Тејлор Свифт ги „напумпа“ градите?

Тејлор Свифт ги „напумпа“ градите?

SHARE

Тејлор Свифт отсекогаш нè импресионираше поради нејзината мила појава и приземјен карактер, но веројатно изгледа дека холивудскиот начин на живот полека успева да се протне во животот на кантри пејачката.

Имено, според американските таблоиди, но и според фотографиите кои се појавија во јавноста, очигледно младата пејачка го уништила својот невин изглед вградувајќи импланти.

Кантри ѕвездата изгледа се решила да ги следи постапките на Доли Партон, која исто така во текот на својата кантри кариера се реши за ваков хируршки потфат.

Американските експерти, исто така се вклучиле во случајот: „Очигледно е што направила таа со своите гради. Но морам да признаам дека изгледаат добро и пропорционално.“

РЕКЛАМИ: ---