Home СПОРТ Останато Тенисерката ги покажа своите адути: Серена Вилијамс во најжешкото издание досега (фото)

Тенисерката ги покажа своите адути: Серена Вилијамс во најжешкото издание досега (фото)

SHARE

Американската тенисерка Серена Вилијамс во последно време се почесто става фотографии со кои ја излудува машката популација.

Блеска Серена во белиот спорт, а блеска и на социјалните мрежи.

Одвреме-навреме тенисерката ги радува мажите со провокативни фотографии.

Така беше и овој пат, кога Американката одлучи во овие жешки денови да се разлади, а атмосферата од базенот ја сподели со армија следбеници на социјалните мрежи.

Повќе прочитајте на sportmax.com.mk

РЕКЛАМИ: ---