Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Тиркизна коса и секси костим: Ријана на карневалот во Барбадос

Тиркизна коса и секси костим: Ријана на карневалот во Барбадос

SHARE

Ријана и оваа година престојуваше во родниот Барбадос, каде го прослави Crop Over Festival.

За карневалот пејачката се одлучи за провокативен изглед, односно костим со кристали кои стратешки ги покриваат нејзините интимни делови.

И покрај тоа што постојано беше мета на критики поради вишокот на килограми, тоа не ја спречи Рири га го покаже телото.

Пејачката за оваа прилика ја бојадиса и својата коса во тиркизно, да и одговара со костимот, погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...