Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Видео: Тизер за новиот спот на Бибер за „Boyfriend“

Видео: Тизер за новиот спот на Бибер за „Boyfriend“

SHARE

Џастин Бибер или многу добро ги познава своите фанови или има добар марктинг зад себе, но што и да е очигледно е дека ги полудува тинејџерките низ светот.

Откако пред точно еден месец излезе со кратката верзија од својот најнов сингл Boyfriend и ги остави девојките будно да го чекаат моментот кога целата песна ќе биде пуштена , сега тој го направи истото, но овој пат со видео записот за истоимениот сингл.

Погледнете ги 50-те секунди (КЛИК ОВДЕ) од најновиот спот на Џастин, ексклузивно на Хипортал.

 

РЕКЛАМИ:
Loading...