Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Толку млада, а веќе преполна со ботокс: Нова трансформација на Линдси Лохан

Толку млада, а веќе преполна со ботокс: Нова трансформација на Линдси Лохан

SHARE

Линдси Лохан скоро непрепознатлива се појавила на забавата на списанието Elle, на која сите присутни останале во шок од нејзиниот нов изглед.

Линдси Лохан има само 26 години и дефинитивно сеуште не е во времето кога жените почнуваат забрзано да стареат.

Но, како што е добро познато, Линдси и покрај младоста, зад себе има бурен живот, со многу забави и луди ноќи, дрога и алкохол.

Таквиот живот на неа остави трага, а таа тоа го поправи со ботокс.

Линдси Лохан

Кога само на 26 години почна да користи ботокс, се прашуваме – што ќе прави кога ќе наполни 50 години?

Линдси Лохан

РЕКЛАМИ:
Loading...