Home ШОУ БИЗз Балкан Тони Цетински откри зошто не присуствуваше на погребот на човекот кој го...

Тони Цетински откри зошто не присуствуваше на погребот на човекот кој го прегази

3470
0
SHARE

Вчера на гробиштата во Ровињ беше погребан 62-годишниот Ибрахим Кевљанин, кој настрада во сообраќајна несреќа во која учествуваше Тони Цетински.

На погребот присуствувало семејството и најблиските пријатели на господинот, но не и хрватската ѕвезда.

„Сакав да одам, но не можев да соберам сила. Не можам. Скршен сум. Не сум ни во Ровињ, таму не сум добро“, изјави Цетински во телефонскиот разговор за „РТЛ“.

Само за потсетување, несреќата се случи пред една недела кога пејачот со својот Мерцедес го прегази 62-годишниот Ибрахим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here