Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТОП 3 ИНСТА: Пердуви, маријачи и гондоли ова се најинтересните фотки на...

ТОП 3 ИНСТА: Пердуви, маријачи и гондоли ова се најинтересните фотки на Северина од Мексико

реклама:Лето во Банско

До минатата недела хрватската пејачка Северина беше на патување во Мексико каде што туристички направи куп фотографии кои ги сподели со своите фанови.

Во нашата видео рубрика ТОП 3 ИНСТА ви презентираме три најинтересни фотографии од нејзиното патување според нејзините фанови, кликнете на видеото подолу и видете кои се тие…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------