Home СПОРТ Ракомет Топ 5 голови на 11-то коло на Лигата на шампионите

Топ 5 голови на 11-то коло на Лигата на шампионите

SHARE

Во видеоизборот на најубавите голови на 11-то коло на Лигата на шампионите доминира поранешниот ракометар на Металург Дарко Ѓуќиќ, со дури два гола, меѓу кои и најдобриот.

Повеќе на www.sportmax.mk

РЕКЛАМИ: ---