Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Топлес: Погледнете како Лили Ален „меша“ со колковите (видео)

Топлес: Погледнете како Лили Ален „меша“ со колковите (видео)

SHARE

Пејачката Лили Ален отсекогаш знаела како да ја шокира јавноста, а сега направи и провокативно видео и го објави на социјалните мрежи.

Имено, славната пејачка која на некое време се повлече од јавноста за да му се посвети на семејството, повторно ги забавува своите фанови на свој начин.

Така на Инстаграм се појави видео клип на кој е топлес, додека градите ги држи со едната рака. На себе имала само корсет, а колку е еластичен го провери „мешајќи со колковите“.

Погледнете како изгледаше сето тоа:

РЕКЛАМИ:
Loading...