Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Топлес сончање: Рита Ора едвај ги задржа голите гради

Топлес сончање: Рита Ора едвај ги задржа голите гради

SHARE

Рита Ора никогаш немала проблем да го покаже своето тело без разлика дали станува збор за бикини или провокативни комбинации.

Но, пејачката овој пат отиде чекор подалеку и се сончаше топлес.

Рита летува на Јамајка каде се појави во црвено минијатурно бикини додека ги држеше градите со едната рака.

Пејачката едвај ги задржа своите облини, а денес сите зборуваат за нејзиното згодно тело, но и бујни гради.

РЕКЛАМИ:
Loading...