Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Три месеци по породувањето: Ирина Шајк ги покажа „коцките“ на стомакот

Три месеци по породувањето: Ирина Шајк ги покажа „коцките“ на стомакот

SHARE

Ирина Шајк и Бредли Купер со месеци ја криеа бременоста на моделот, но пред три месеци на свет дојде нивната прва ќерка Леа.

И додека на многу мајки им се потребни неколку месеци да се вратат во форма, на Ирина веќе и успеа тоа па ги покажа стомачните.

Моделот секој ден вежба напорно, а резултатите се овие.

Summer with @intimissimiofficial ????

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Инаку Ирина беше забележана на прошетка со Леа каде за прв пат јавноста го виде нејзиното лице.

Бебето е преслатко!

РЕКЛАМИ:
Loading...