Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Три огромни торти и роденден што ќе се памети, Сека Алексиќ сподели...

Три огромни торти и роденден што ќе се памети, Сека Алексиќ сподели како се славеше роденденот на синот

реклама:G Natural

Дека пејачката Сека Алексиќ е посветена мајка покажа уште еднаш со организирањето на третиот роденден на синот Јаков.

Таа постојано објавува фотографии од неа и нејзиното семејство како уживаат во нивниот раскошен двор па нејзините фанови се навиканти да очекуваат такви приватни моменти од пејачката и семејството.

Овој пат Сека ја сподели радоста со своите фанови на социјалните мрежи објавувајки сториња од третиот роденден на нејзиниот син Јаков кој се прославуваше во нивниот двор со три торти со фудбалска тематика.

Сега може со сигурност да заклучиме дека Јаков не е по музиката туку по спортот!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------