Home INFO Трогателна приказна за Северина и нејзината мајка!

Трогателна приказна за Северина и нејзината мајка!

реклама:G Natural

Северина е една од најпознатите пејачки во регонот, а јавноста е секогаш заинтересирана за нејзиниот приватен живот.

Ова слатко бебе од фотографијата е Северина, сликана во друштво на својата мајка Ана.

Фотографијата ја објави пејачката на својот Инстаграм профил, а сподели и една трогателна приказна поврзана со нејзиното раѓање.

“Беше 5 месеци во кома откако се породи со мене, но преживеа и веднаш ме научи дека е подготвена и да умре за мене, исто како и јас за својот син. Ти благодарам мамо, ти благодарам за се! “ – напиша Северина под споделената фотографија.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------