Home INFO Трогателна семејна приказна на Северина!

Трогателна семејна приказна на Северина!

реклама:G Natural

Ова слатко бебе од фотографијата е Северина, сликана во друштво на својата мајка Ана.
Фотографијата ја објави пејачката на својот Инстаграм профил, а сподели и една трогателна приказна поврзана со нејзиното раѓање.
“Беше 5 месеци во кома откако се породи со мене, но преживеа и веднаш ме научи дека е подготвена и да умре за мене, исто како и јас за својот син. Ти благодарам мамо, ти благодарам за се! “ – напиша Северина под споделената фотографија.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“