Home ШОУ БИЗз Балкан Центар на внимание: Јелена Карлеуша игра во кратки шорцеви (видео)

Центар на внимание: Јелена Карлеуша игра во кратки шорцеви (видео)

SHARE

Кога станува збор за сексапил, Јелена Карлеуша секогаш е на прво место.

Овој пат таа објави видео на Фејсбук на кое се гледа како игра во кратки шорцеви и чизми до колковите, а во преден план се истакнува нејзиниот задник.

Иако пејачката оваа комбинација ја носеше во една од минатите емисии на музичкото шоу, сепак ова видео дури сега се појави во јавноста.

РЕКЛАМИ:
Loading...