Home INFO Цеца била најстарата матурантка во својот клас! Еве како изгледала

Цеца била најстарата матурантка во својот клас! Еве како изгледала

SHARE

Фотографијата која Цеца Ражантовиќ ја сподели на Фејсбук поттикна лавина коментари на социјалните медиуми. Фотографијата е од далечната 1991 година а се шпекулира дека ова е матурска фотографија на пејачката.
Наводно таа повторувала неколку одделенија во средното училиште па поради тоа и подоцна матурирала.

Пејачката на оваа фотографија е потполно поинаква и воопшто не наликува на Цеца каква што е денес.

Фото: Принтскрин/Instagram
РЕКЛАМИ:
Loading...