Home ШОУ БИЗз Балкан Цеца и Анастасија во ист фустан: На која подобро и стои?

Цеца и Анастасија во ист фустан: На која подобро и стои?

SHARE

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на најголемата фолк ѕвезда, Цеца Ражњатовиќ, на концертот на Милиграм во Арена се појавила во тесен зелен фустан, кој според фотографијата можеме да заклучиме дека одлично и стоел.

Добивајќи комплименти за нејзиниот изглед, Анастасија открила дека фустанот всушност е во сопственост на нејзината мајка Цеца Ражњатовиќ, пренесува Скандал.

Цеца овој фустан го носела во спотот за песната Турбулентно.

Ние ве прашуваме, на која подобро и стои, на мајката или на ќерката?

Цеца и Анастасија во ист фустан

РЕКЛАМИ:
Loading...