Home ШОУ БИЗз Балкан Цеца на настап се појави во фустанот на ќерка и

Цеца на настап се појави во фустанот на ќерка и

SHARE

Низ годините често Анастасија Ражнатовиќ ја гледавме во фустани од нејзината мајка Цеца, но работите се променија.

Сега Цеца позајмува фустани од нејзината згодна ќерка.

Балмаин треската го зафати и семејството Ражнатовиќ, па и двете дами се појавија во ист фустан од колекцијата за „H&М“.

Зелениот кадифен фустан со голем колан на половина прва го носеше Анастасија, а потоа и Цеца.

балмаин

Фолк дивата во истото издание се појави на еден од последните настапи.

цеца во фустан на анастасија

цеца во фустан на анастасија

цеца во фустан на анастасија

Мора да признаеме дека и на двете им стои одлично, но на Анастасија повеќе и прилега.

анастасија во балмаин

анастасија во балмаин

РЕКЛАМИ:
Loading...