Home ШОУ БИЗз Балкан Цеца не дозволи: Еве зошто Анастасија Ражнатовиќ не дојде во Скопје

Цеца не дозволи: Еве зошто Анастасија Ражнатовиќ не дојде во Скопје

200
0
SHARE

Синоќа во Музејот на современа уметност се одржа хуманитарниот настан „Од мајсторите за мајсторот“ на кој беа собрани средства за следната операција на Љупчо Петрушевски-Бубе.

Во тричасовното фризерско шоу, учествуваа истакнати фризери од Македонија, но и од Балканот.

На шоуто главна ѕвезда требаше да биде Анастасија Ражнатовиќ која во последен момент го откажа своето појавување.

Тинејџерката не дојде во Македонија наводно поради безбедносни причини кои ја загрижувале нејзината мајка Цеца.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here