Home INFO Цеца ужива на Кипар: Еве како изгледа нејзината луксузна вила

Цеца ужива на Кипар: Еве како изгледа нејзината луксузна вила

реклама:G Natural

Покрај вилата на Дедиње, Цеца неколку години има и кипарска оаза која е раскошна и луксузно опремена.

Вилата во Аја Напа е место каде таа и нејзините блиски често одат да се одморат и да бидат далеку од медиумското внимание.

Вилата се наоѓа во слепа улица во Аја Напа, но Цеца вели дека туристите најмногу ја фотографираат.

Погледнете како изгледа оваа вила од соништата:

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“