Home INFO Цеца во бела венчаница: Се омажи тајно за Александар?!

Цеца во бела венчаница: Се омажи тајно за Александар?!

SHARE

Цеца која деновиве е актуелна со врската со помладиот манекен Александар, објави фотка со која покрена лавина коментари.

Таа е нашминкана, со бел фустан, со што многумина и рекоа дека личи на невеста.

Секако, започнаа и шпекулациите дека тајно се омажила.

Дали е ова вистина или не останува да видиме што ќе изјави Цеца по ова.

Погледнете ја фотографијата…

цеца

 

РЕКЛАМИ:
Loading...