Home LIFE STYLE Мода и Убавина Црни пантолани, бела маица – и лице без шминка

Црни пантолани, бела маица – и лице без шминка

SHARE

Папараците ја фатија италијанската убавица, инаку поранешна девојка на Џорџ Клуни, во лежерно издание без шминка.

Но, на Елизабета Каналис тоа воопшто не и пречело. Италијанската убавица уживала во прошетката со своето куче и не им обрнувала внимание на фотографите.

Таа покажа дека и во опуштено издание и без шминка и понатаму е вистинска убавица. Со насмевка на лицето својот миленик го однела во ветеринарна клиника.

Во црни панталони и бела маица покажа дека елегантните и секси тоалети без проблем може да ги замени со вакво издание.

Вие што мислите?

РЕКЛАМИ:
Loading...